Hasła do definicji:

wieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie sępoleńskim, w gminie Więcbork. Miejscowość położona jest przy jeziorze Śmiłowskim.

HasłoOkreślenie hasła
Śmiłowowieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie sępoleńskim, w gminie Więcbork. Miejscowość położona jest przy jeziorze Śmiłowskim.
Zabartowowieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie sępoleńskim, w gminie Więcbork. Jest ona położona przy jeziorze Proboszczowskim.
Zgniłkawieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie sępoleńskim, w gminie Więcbork. Wieś położona przy jeziorze Stryjewskim.
Lubczawieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie sępoleńskim, w gminie Więcbork. Miejscowość założona w 1534. Wieś położona nad jeziorem Konicznym.
Pęperzynwieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie sępoleńskim, w gminie Więcbork. Wieś położona jest nad jeziorem Pęperzyńskim.
Wituniawieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie sępoleńskim, w gminie Więcbork. Wieś jest złączona w trwałej zabudowie z Więcborkiem stanowiąc jego przedmieścia.