Hasła do definicji:

osada w Polsce położona na Pojezierzu Drawskim, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, w gminie Złocieniec, nad rzeką Miedznik.

HasłoOkreślenie hasła
Skąpeosada w Polsce położona na Pojezierzu Drawskim, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, w gminie Złocieniec, nad rzeką Miedznik.
Małobór(Małybór) - osada w Polsce położona na Pojezierzu Drawskim, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, w gminie Złocieniec, nad jeziorem Drawsko.
Sułoszynosada w Polsce położona na Pojezierzu Drawskim, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, w gminie Złocieniec, w bliskim sąsiedztwie jeziora Wąsosze.
Lubieszewowieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, w gminie Złocieniec. Wieś położona na brzegu jeziora Lubie, nad rzeką: Kamienna
Rzęśnicawieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, w gminie Złocieniec, nad rzeką Drawą.
Szymalówosada w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, w gminie Złocieniec, na wąskim półwyspie "Szymalów" wżynającym się w zachodnią część jeziora Drawsko.
Męcidół(spotykana forma potoczna Mącidół) - osada w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, w gminie Złocieniec.
Wirówekosada w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfińskim, w gminie Gryfino nad rzeką Tywą.
Żerzynoosada w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie łobeskim, w gminie Resko nad rzeką Rega.
Pluskotaosada w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie wałeckim, w gminie Wałcz, nad rzeką Piławką.
Zabródosada w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim, w gminie Goleniów nad rzeką Iną.
Lejkówkoosada w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie sławieńskim, w gminie Malechowo nad rzeką Grabową.
Olesznoosada w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, w gminie Drawsko Pomorskie. Na południe od wsi zlokalizowany jest poligon drawski, a na terenie osady Jezioro Bucierz.
Płątkowoosada w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie stargardzkim, w gminie Chociwel, na Pojezierzu Ińskim,
mokrzycaosada w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie stargardzkim, w gminie Chociwel, na Pojezierzu Ińskim
Trzcionekosada w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie tucholskim, w gminie Tuchola na Pojezierzu Krajeńskim, nad jeziorem Trzcionek.
Kujankiosada krajeńska w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie złotowskim, w gminie Zakrzewo, na Pojezierzu Krajeńskim, nad zachodnim brzegiem jeziora Borówno.
Likszanyosada w Polsce położona na Pojezierzu Iławskim w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie iławskim, w gminie Zalewo, nad północnym brzegiem jeziora Płaskiego.
Guniceosada (wieś) w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie polickim, w gminie Police na obszarze Puszczy Wkrzańskiej, miejscowość usytuowana jest nad rz. Gunicą
Zdrojeosada w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gminie Markusy, nad rzeką Tyną na obszarze Żuław Elbląskich.
Zaroślakosada w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie piskim, w gminie Ruciane-Nida na obszarze Puszczy Piskiej nad rzeką Turośl.
ujścieosada w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gminie Elbląg na obszarze Żuław Elbląskich i nad rzeką Elbląg.