Hasła do definicji:

gmina wiejska w województwie wielkopolskim, w powiecie wolsztyńskim.Siedziba gminy to wieś Przemęt nad jeziorami Przemęckim Dużym i Małym w dorzeczu Obry.

HasłoOkreślenie hasła
Przemętgmina wiejska w województwie wielkopolskim, w powiecie wolsztyńskim.Siedziba gminy to wieś Przemęt nad jeziorami Przemęckim Dużym i Małym w dorzeczu Obry.
JuchyStare ... : gmina wiejska w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ełckim. Siedziba gminy to wieś Stare Juchy nad rzeką Gawlik, na przesmyku miedzy jeziorami: Jędzelewo, Rekąty i Ułówki.
Sośniegmina wiejska w województwie wielkopolskim, w powiecie ostrowskim. Siedziba gminy to wieś Sośnie położonana skraju doliny Baryczy, nad strumieniami Młyńska Woda, Kobylarka i Polska Woda.
Grzegorzewgmina wiejska w województwie wielkopolskim, w powiecie kolskim. Siedziba gminy to wieś Grzegorzew, nad Rgielewką,
Wilczyngmina wiejska w województwie wielkopolskim, w powiecie konińskim. Siedziba gminy to wieś Wilczyn leżąca nad Jeziorem Wilczyńskim.
Pępowogmina wiejska w województwie wielkopolskim, w powiecie gostyńskim. Siedziba gminy to wieś Pępowo położona nad rzeką Dąbrocznią.