Hasła do definicji:

Nowe ..., ... Stare : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie płockim, w gminie Staroźreby.

HasłoOkreślenie hasła
ŻochowoNowe ..., ... Stare : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie płockim, w gminie Staroźreby.
ŁubkiNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie płockim, w gminie Bulkowo.
ŚwięciceNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie płockim, w gminie Mała Wieś.
ProboszczowiceNowe ..., Stare ... ; wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie płockim, siedziba gminy Stara Biała.
Zdziar... Mały, ... Wielki : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie płockim, w gminie Staroźreby.
PieścinogiNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie nowodworskim, w gminie Nasielsk.
Trębki... Nowe, ... Stare : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie nowodworskim, w gminie Zakroczym.
Mąkosy... Nowe, ... Stare : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie radomskim, w gminie Jastrzębia.
LitewnikiNowe ..., Stare ... ; wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie łosickim, w gminie Sarnaki.
PolesieNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie nowodworskim, w gminie Leoncin.
ŁepkiNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie łosickim, w gminie Olszanka.
SłowikiNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie kozienickim, w gminie Sieciechów.
WrońskaNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie płońskim, w gminie Załuski.
Maziarze... Nowe, ... Stare : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie radomskim, w gminie Iłża.
MierzwiceNowe ..., Stare ... ; wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie łosickim, w gminie Sarnaki.
GrochaleNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie nowodworskim, w gminie Leoncin.
Kozery... Nowe, Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim, w gminie Grodzisk Mazowiecki.
szpakiNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie łosickim, w gminie Stara Kornica.
LubiejewoNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie ostrowskim, w gminie Ostrów Mazowiecka.
PrzybojewoNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie płońskim, w gminie Czerwińsk nad Wisłą.
Miszewo... Murowane, Nowe ... : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie płockim, w gminie Bodzanów.
GajęciceNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie łódzkim, w powiecie pajęczańskim, w gminie Pajęczno.
KozubyNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie łódzkim, w powiecie łaskim, w gminie Sędziejowice.
StrączeNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie lubuskim, w powiecie wschowskim, w gminie Sława.
Zdzieci... Nowe, ... Stare : wsie w Polsce położone w województwie świętokrzyskim, w powiecie staszowskim, w gminie Połaniec.
RybieNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie małopolskim, w powiecie limanowskim, w gminie Limanowa.
OborzyskaNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie wielkopolskim, w powiecie kościańskim, w gminie Kościan.
WyszomierkiNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim, w gminie Nowogard
ZadybieNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie lubelskim, w powiecie ryckim, w gminie Kłoczew.
KramskoNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie lubuskim, w powiecie zielonogórskim, w gminie Babimost.
ZałuczeNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie lubelskim, w powiecie włodawskim, w gminie Urszulin.
GrudzeNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie łódzkim, w powiecie łowickim, w gminie Łyszkowice.
KicharyNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie świętokrzyskim, w powiecie sandomierskim, w gminie Dwikozy.
DymaczewoNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, w gminie Mosina.
ObjezierzeNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfińskim, w gminie Moryń.
KrasnodębyNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie łódzkim, w powiecie zgierskim, w gminie Aleksandrów Łódzki.
KawkowoNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim, w gminie Jonkowo.
SkoszewyNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie łódzkim, w powiecie łódzkim wschodnim, w gminie Nowosolna
PrażuchyNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie wielkopolskim, w powiecie kaliskim, w gminie Ceków-Kolonia.
GarkowoNowe ..., Stare ... : wsiee w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie mławskim, w gminie Szreńsk.