Hasła do definicji:

... Mała, ... Wielka : wsie w Polsce położone w województwie wielkopolskim, w powiecie pilskim, w gminie Białośliwie.

HasłoOkreślenie hasła
Pobórka... Mała, ... Wielka : wsie w Polsce położone w województwie wielkopolskim, w powiecie pilskim, w gminie Białośliwie.
Ulina... Mała, ... Wielka : wsie w Polsce położone w województwie małopolskim, w powiecie miechowskim, w gminie Gołcza.
Lubiechnia... Mała, ... Wielka : wsie w Polsce położone w województwie lubuskim, w powiecie słubickim, w gminie Rzepin.
Żelaźnikowa... Mała, ... Wielka : wsie w Polsce położone w województwie małopolskim, w powiecie nowosądeckim, w gminie Nawojowa.
Męcina... Mała, ... Wielka : wsie w Polsce położone w województwie małopolskim, w powiecie gorlickim, w gminie Sękowa.
mokrzyca... Mała, ... Wielka : wsie w Polsce położone w województwie zachodniopomorskim, w powiecie kamieńskim, w gminie Wolin.
Kasinka... Mała, ... Wielka : wsie w Polsce położone w województwie małopolskim, w powiecie limanowskim, w gminie Mszana Dolna.
Wierchomla... Mała, ... Wielka : wsie w Polsce położone w województwie małopolskim, w powiecie nowosądeckim, w gminie Piwniczna-Zdrój.
malinówka... Wielka, ... Mała : wsie w Polsce położone w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ełckim, w gminie Ełk.
Natać... Mala, ... Wielka : wsie w Polsce położone w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie nidzickim, w gminie Nidzica.
Szylina... Mała, ... Wielka : wsie w Polsce położone w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie bartoszyckim, w gminie Bartoszyce.
Sławka... Mała, ... Wielka : wsie w Polsce położone w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie nidzickim, w gminie Kozłowo.
Parleza... Wielka, ... Mała : wsie w Polsce położone w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim, w gminie Biskupiec.
KomorzaMała ..., Wielka ... : wsie borowiackie w Polsce położone w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie tucholskim, w gminie Tuchola.
Dźwierszno... Małe, ... Wielkie : wsie w Polsce położone w województwie wielkopolskim, w powiecie pilskim, w gminie Łobżenica.
Mielnica... Duża, ... Mała : wsie w Polsce położone w województwie wielkopolskim, w powiecie konińskim, w gminie Skulsk.
Nikisiałka... Duża, ... Mała : wsie w Polsce położone w województwie świętokrzyskim, w powiecie opatowskim, w gminie Opatów.
Niedźwiada... Duża, ... Mala : wsie w Polsce położone w województwie lubelskim, w powiecie opolskim, w gminie Łaziska.
Opacz... Kolonia, ... Mała : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim, w gminie Michałowice.
Żarnowica... Duża, ... Mała : wsie w Polsce położone w województwie łódzkim, w powiecie piotrkowskim, w gminie Wolbórz.
Ponikiew... Mała, ... Duża : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie ostrołęckim, w gminie Goworowo.
Huszczka... Duża, ... Mała : wsie w Polsce położone w województwie lubelskim, w powiecie zamojskim, w gminie Skierbieszów.
osina... Mała, ... Duża : wsie w Polsce położone w województwie łódzkim, w powiecie pajęczańskim, w gminie Kiełczygłów.
Silpia... Duża, ... Mała : wsie w Polsce położone w województwie świętokrzyskim, w powiecie włoszczowskim, w gminie Włoszczowa.
Zglinna... Duża, ... Mała : wsie w Polsce położone w województwie łódzkim, w powiecie skierniewickim, w gminie Nowy Kawęczyn.
ŚwięciceNowe ..., Stare ... : wsie w Polsce położone w województwie mazowieckim, w powiecie płockim, w gminie Mała Wieś.